Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:50:19

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали 207,5 млн. грн.

16.02.2015   07:53Агенцiя

Від платників Чернігівської області за січень 2015 року надійшло 207,5 млн. грн. єдиного соціального внеску. З цієї суми юридичними особами сплачено 90,7 відсотків або 188,3 млн. грн., з яких 84,2 млн. грн. сплачено бюджетними установами.

Надходження від сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями склали 19,2 млн. грн. або 9,3 відсотки.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій ОДПІ, Ніжинській ОДПІ, Козелецькій ОДПІ, Чернігівській ОДПІ.

На даний час кількість страхувальників, платників єдиного соціального внеску в Чернігівській області, які перебувають на обліку становить 50,0 тис., у тому числі фізичні особи – підприємці 35,5 тис. Крім того, на засадах добровільного страхування перебуває 1,7 тис. платників єдиного соціального внеску.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.