Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 21:05:49

Діяльність підприємств сфери нефінансових послуг Чернігівської області. ДОВІДКА

07.02.2012   08:06

За 2011 р. обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг області, становив 2573,2 млн.грн. (проти 2213,8 млн.грн. у 2010р.).

Кожна третя гривня – від реалізації послуг підприємствами м.Чернігова. Значним був також внесок підприємств міст Ніжин та Прилуки.

Кожне п’яте підприємство сфери нефінансових послуг області здійснювало операції з нерухомим майном, кожне сьоме надавало транспортні послуги, кожне одинадцяте надавало послуги у сфері інжинірингу, геології та геодезії.

У структурі реалізованих послуг більше половини (50,6%) складали послуги пошти та зв’язку.

Населенню реалізовано послуг на 607,9 млн.грн., або 23,6% від загального обсягу.

За розрахунками, абсолютний приріст обсягу реалізованих послуг на одну особу за 2011р. склав 328,6 грн. проти 97,3 грн. у 2010 р.

За основним видом діяльності виконано 90,4 млн. замовлень. Середня вартість одного замовлення становила 27,9 грн.

Одним мешканцем області за 2011 р. у середньому було спожито послуг на суму 2353 грн. Найбільш доступними вони були жителям обласного центра (3227 грн.), міст Ніжин (2075 грн.) і Прилуки (1587 грн.) та Щорського району (1381 грн.).

У той же час в одинадцяти районах області цей показник не досяг 400 грн. Мінімальним він був у Срібнянському районі, кожному жителю якого у середньому надано послуг лише на 183 грн.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини