Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:34:20

ПриватБанк став банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для виплати компенсацій вкладникам і власникам поточних рахунків банку "Демарк"

05.02.2015   10:20Агенцiя

З 6 лютого ПриватБанк починає виплати відшкодувань вкладникам банку "Демарк".

Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися протягом 30 робочих днів відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду. Як повідомила прес-служба банку, отримати коштиможна в будь-якому з 2497 відділень ПриватБанку в містах і районах України.

У відділеннях ПриватБанку вкладники "Демарка" зможуть отримати свої кошти готівкою, зарахувати їх на пластикову карту або відкрити поточний рахунок. Обмеження на видачу готівкових коштів у розмірі 150 тис грн в день, встановлені НБУ, не поширюються на виплати відшкодувань ФГВФО. Крім того, клієнтам банку "Демарк" ПриватБанк пропонує особливі умови - надбавку + 0,5% до базової ставки за договором при розміщенні коштів на депозит в гривні або у валюті на строк більше 3-х місяців.

Для отримання компенсації достатньо пред'явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб ліквідованих банків, включаючи відсотки, становить 200 тисяч гривень.

Більшість відділень ПриватБанку крім робочих днів обслуговують клієнтів і в суботу. Детальну інформацію про місцезнаходження найближчого відділення ПриватБанку, порядку виплат компенсацій можна отримати за телефоном 3700 або на сайті банку www.privatbank.ua.

ПриватБанк є найбільшим учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за підсумками 2014 перерахували до Фонду 938500000 грн.

На сьогоднішній день ПриватБанк проводить виплативкладникам АТ "КБ" ЕКСПОБАНК"; ПАТ "Брокбізнесбанк"; ПАТ Банк "Форум";ПАТ "КБ" СоцКом БАНК"; ПАТ "РЕАЛ БАНК"; ПАТ "ЕРДЕ БАНК"; ПАТ "БАНК" ТАВРИКА"; ПАТ "Старокиївський банк"; ПАТ "КБ" ПІВДЕНКОМБАНК"; ПАТ "АВТОКРАЗБАНК".

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.