Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 15:16:37

Станіслав Прокопенко взяв участь у зібранні перевізників Чернігівської області

03.02.2012   12:01

2 лютого відбулося зібрання перевізників Чернігівської області під егідою Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників (ВААП). У заході взяли участь народні депутати України Ігор Шкіря, Григорій Маньковський та Сергій Андрос, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

“Робота ВААП стала більш активною, тому що вперше за багато років у всіх відомств, пов’язаних з автомобільним транспортом, є спільне бачення і розуміння. Ми тісно контактуємо з Міністерством інфраструктури та віце-прем’єром Борисом Колесніковим. По переважній більшості питань у нас єдина позиція. Ми налагодили конструктивний діалог з транспортною інспекцією. Ми плідно співпрацюємо з Державним департаментом автомобільного транспорту. Ми готові до вирішення наболілих проблем транспортної галузі, взаємодії та об’єднання зусиль для досягнення конкретних результатів щодо поліпшення стану автотранспортної інфраструктури Україні”, – зазначив Ігор Шкіря.

Учасники зібрання обговорили найбільш гострі проблеми, що стоять перед транспортною галуззю Україні і потребують якнайшвидшого вирішення:

– Боротьба з нелегальними перевізниками;

– Зміна порядку виплати компенсацій за перевезення пасажирів пільгових категорій;

– Регулювання тарифів на міжобласні перевезення, оновлення автотранспортного парку Україні (пасажирського і вантажного);

– Лібералізація імпорту вантажних автомобілів та туристичних автобусів великої місткості;

– Реорганізація ВААП в громадську організацію і залучення нових членів у регіонах.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко підкреслив, що питання пасажироперевезень потрібно вирішувати в комплексі, враховуючи як інтереси підприємців, так і інтереси населення Чернігівської області.

“Основним завданням пасажирського автомобільного транспорту є забезпечення потреб населення в якісних та безпечних автоперевезеннях”, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації. Він повідомив, що лише у 2010 році відкрито 27 додаткових рейсів по маршруту Чернігів-Київ, опрацьовано розклади руху на Щорському та Ріпкинському напрямках. У 2011 році держава свої зобов’язання по компенсаційних виплатах перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян виконала в повному обсязі. Профінансовано відповідно до планових призначень 13,22 млн.гривень. на поточний рік на ці цілі передбачено 15 млн. гривень, що на 13,5% більше ніж у минулому році.

Станіслав Прокопенко підкреслив, що залишається проблемним питання організації автобусного сполучення до малонаселених сільких пунктів. Тому, на рівні області Чернігівська обласна державна адміністрація продовжує вирішувати це питання через формування пакетів “рентабельний маршрут+нерентабельний маршрут”.

Перший заступник голови облдержадміністрації також звернувся до присутніх народних депутатів України, представників міністерства та кервництва Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників за допомогою у вирішенні на рівні центральних органів влади розроблення механізму надання соціально-значущих послуг перевезення пасажирів в сільській місцевості.

Він повідомив, що в Чернігівській області розпочато розробку проекту “Стратегія розвитку пасажирського транспорту на період до 2015 року”, до якої увійдуть основні положення Концепції Державної цільової економічної програми, але адаптовані до потреб та специфіки Чернігівщини.

По закінченню зборів Асоціації підприємств “Чернігівтрансавто” відбулася прес-конференція для журналістів на тему “Пасажирські транспортні перевезення: що треба зробити для врегулювання ринку пасажирських перевезень в області?”.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини