Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:19:03

Українські аграрії мають ознайомитись з бюджетними новаціями

14.01.2015   08:06Агенцiя

Основні новації в аграрній політиці країни, передбачені Державним бюджетом України на 2015 рік, та зміни до Податкового кодексу України, розглянули на секторній нараді, яку 13 січня провів Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Від Чернігівщини у нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Савченко, представники Головного управління ветеринарної медицини, Державної фітосанітарної інспекції, Головного управління Держземагенства, управління лісового та мисливського господарства області, обласного центру експертизи рослин, Державного фонду підтримки фермерських господарств та відділення Аграрного фонду.

На початку селектору Олексій Павленко повідомив, що Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» був прийнятий з урахуванням вимог кредиторів Міжнародного валютного фонду щодо збалансування державних фінансів та викликів часу у зв’язку з подіями на сході України.

У держбюджеті на 2015 рік скорочено кількість державних програм Міністерства аграрної політики та продовольства України з 32-х до 19.

Також Міністр зазначив, що законом про Податковий кодекс України, який набрав чинності 31 грудня 2014 року, зберігається режим оподаткування ПДВ у сфері сільського і лісового господарства, а також рибальства. Для зменшення податкового тиску введено окрему групу платників єдиного податку. Прийнятим законом також скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. Змінено режим оподаткування ПДВ операцій з експорту зернових і технічних культур.

На завершення наради Олексій Павленко дав доручення керівникам центральних органів виконавчої влади забезпечити реєстрацію кредиторської заборгованості бюджетних установ, розробити і подати на затвердження паспорти бюджетних програм, провести інвентаризацію проектів використання бюджетних коштів. Він також наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи державних органів щодо дії податкових новацій з 1 січня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ