Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 23:31:21

Рішенням виконкому встановлено тарифи на послуги теплопостачання для окремих підприємств у Чернігові

25.12.2014   12:29

Приватному підприємству «Спеценергоком», дочірньому підприємству «Агентство «Новий формат», Чернігівському національному технологічному університету встановлено тарифи на послуги теплопостачання для категорій споживачів, крім населення.

Відповідне рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради № 359 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» прийнято 22 грудня.

Так,  приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія»  для розрахунків із бюджетними установами та іншими споживачами встановлено:
–  тариф на послугу з централізованого опалення в розмірі 1626,59 грн./Гкал;
–  тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води в розмірі 78,65 грн./м куб.

Єдиний податок у тарифах враховано.

Дочірньому підприємству «Агентство «Новий формат»  для розрахунків з бюджетними установами встановлено:
 – тариф на теплову енергію в розмірі 1602,85 грн./Гкал.

Податок на додану вартість в тарифі враховано.

Чернігівському національному технологічному університету  для розрахунків із бюджетними установами та іншими споживачами встановлено:
– тариф на послугу з централізованого опалення в розмірі 1541,17 грн./Гкал;
–  тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води в розмірі 74,53 грн./м куб.

Податок на додану вартість у тарифах враховано.

Ці тарифи вводяться в дію з 8 січня 2015 року.

Розрахунки з населенням за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії у м. Чернігові, ліцензування діяльності яких не належить до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть проводитись по тарифам, встановленим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для ПАТ «Облтеплокомуненерго» для населення.

З повним  текстом рішення  можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Нормативні документи»  у рубриці «Рішення виконкому».  Також розмір тарифів указаний у розділі «Про місто», в рубриці «Комунальне господарство» в закладці «Тарифи на житлово-комунальні послуги».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини