Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 00:14:41

Зовнішня торгівля товарами підприємств Чернігова з країнами світу. ДОВІДКА

23.12.2014   07:47

За січень–жовтень 201 4р. обсяги експорту та імпорту товарів підприємств м.Чернігова становили, відповідно, 130,9 млн.дол. США та 130,7 млн.дол. США. Порівняно із січнем–жовтнем 2013 р. експорт збільшився на чверть, імпорт зменшився майже на 40 %, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Партнерами підприємств та організацій м.Чернігова були 88 країн світу (з них 27 країн ЄС).


Поставки країнам Європейського Союзу формували 43% від загального обсягу експорту товарів, іншим країнам – 57 %.

Суттєві експортні поставки здійснювалися до Російської Федерації, Білорусі, Нідерландів, Німеччини, Литви, Польщі, Іспанії, Італії та Ірану, Ісламської Республіки. На ці країни припадало 72 % всього експорту.

В асортименті поставок до країн світу більше половини (55 %) припадало на зернові культури, текстильні матеріали та вироби з них, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання; більше чверті – на готові харчові продукти, овочі, продукцію хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, деревину й вироби з неї, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.


Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Білорусь, Еквадор, Китай, Російська Федерація, Польща, Німеччина та Нідерланди, за рахунок яких формувалося 79 % імпорту.


Основу товарної структури імпорту становили каучук, гума, їстівні плоди та горіхи, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини