Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 01:57:43

У Чернігівській області з 5 цукрових заводів працює тільки один

17.12.2014   15:27Агенцiя

На Чернігівщині, де раніше цукор виробляли на п'яти заводах, сьогодні виробництво не зупинено тільки на одному - ВАТ «Линовицький цукровий комбінат «Красний», який розташований у Прилуцькому районі.

Ще на двох заводах є певні песрпективы - там законсеривровано обладнання. А от два інших вже банкрути і припинили своє існування.

Потреба Чернігівщини в цукрі на 2014-2015 маркетинговий рік становить 49 тисяч тонн. Причому майже половина - 21 тисяча тонн - призначена для підприємств харчової промисловості.
Але в зв'язку з ситуацією на цукрових заводах Чернігівської області, ми можемо зробити тільки 26 тисяч тонн - 53% від необхідного.

В результаті, в магазинах Чернігова продається не чернігівський цукор, а товар, привезені з Київської та Дніпропетровської областей. Линовицький комбінат поставляє свій товар підприємства Ічнянського та Прилуцького районів.

У Чернігівській облгосадминитсрации одним з шляхів відродження цукрової галузі бачать диверсифікація виробництва шляхом освоєння виробництва біоетанолу - біопалива на основі відновлювальної сировини.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».