Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 00:34:10

"ПриватБанк успішніше інших українських банків адаптувався до умов політичної нестабільності в країні" - TheBanker

02.12.2014   12:14Агенцiя

ПриватБанк визнаний кращим український банком 2014 року в рейтингу "Банк року" найавторитетнішого в світі фінансового журналу TheBanker.

Як повідомляє TheBanker у своєму грудневому випуску, ПриватБанк був визнаний "Банком року 2014" в Україні завдяки зусиллям, які дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні і військових дій на СходіУкраїни.

З початку 2014 через кризу між Росією і Україною, банки опинилися в непростій ситуації, пов'язаної з відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні - зазначає TheBanker. ПриватБанк, однак, впорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників, і одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою поліпшити якості кредитного портфеля банку.

"Важко планувати звичайну діяльність банку в умовах воєнних дій", - говорить в інтерв'ю TheBanker голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Тим не менш, незважаючині на що, для нас важливо продовжувати технологічний розвиток. Передові технології дозволяють нам знизити витрати на банківське обслуговування і таким чином знизити собівартість послуг для клієнтів. "

За даними експертів журналу, ПриватБанк в 2014 році став одним з небагатьох банків в Україні, який продовжив підтримку підприємств і населення за рахунок альтернативних прямого кредитування з використанням дорогих ресурсів програм "Гарантовані платежі" для юросіб і "Оплата частинами" для фізосіб. Суттєвою підтримкою для 4500000 клієнтів банку - власників зарплатних карт стала акція ПриватБанку по доплаті 5% від суми заробітної плати, витраченої на безготівкову оплату покупок.

Однією з головних причин успішної роботи українського банку, за визнанням TheBanker, стала його орієнтація на технологічні інновації. Цього року банк представив перший в світі безконтактний "хмарний" електронний гаманець, який базується на системі електронного банкінгу Приват24. Станом на 1 липня 2014 Інтернет-банкінгом ПриватБанку користуються більше 9,2 мільйона клієнтів, що є значний результатом навіть для європейських фінансових ринків.

Експерти провідного журналу фінансової індустрії TheBanker (входить до групи The Financial Times) щорічно визначають «Банк року» серед фінансово-кредитних організацій 150 країнсвіту. Цього року на престижну нагороду претендувало понад 530 банківсвіту. Всі банки оцінювалися по групі критеріїв, середяких як якісні показники (прибутковість, якістьактивів і фінансовастійкість), так і кількісні (великі залучення капіталу, угоди M & A, впровадження нових технологій, продуктів або бізнес напрямів).


PR
 

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини