Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:43:36

Інвестиційні проекти Чернігівщини представлено в Американській торгівельній палаті в Україні

18.11.2014   08:03Агенцiя

14 листопада в рамках робочої зустрічі Експертного центру з державно-приватного партнерства та інфраструктури Американської торгівельної палати в Україні було представлено інвестиційні проекти Чернігівщини, а також економічний, інвестиційний та природно-ресурсний потенціал області.

Головне завдання заходу – налагодження зв’язків між представниками бізнес-спільноти та регіональної влади задля залучення інвестицій в розвиток Чернігівської області.
Організаторами зустрічі виступили Американська торгівельна палата в Україні та Програма розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відкриваючи зустріч Експертного центру, директор підготовки проектів державно-приватного партнерства (USAID) Тетяна Коротка зазначила: “Розвиток механізму державно-приватного партнерства є однією з ключових умов ефективності економіки України. Досвід США та європейських держав довів, що така форма взаємодії держави та бізнесу є найоптимальнішою для реалізації інфраструктурних проектів регіонального та державного значення. Американська торгівельна палата й надалі докладатиме зусиль для розвитку і належного функціонування цього механізму в Україні”.

Особливу увагу було приділено презентації та обговоренню програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області, оскільки це - програма сучасного кластерного, проектного підходу до управління регіоном та питанням додаткового залучення фінансових ресурсів у місцеві об’єкти інфраструктури.

Під час зустрічі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації Олег Міщенко виступив з доповіддю ”Сучасна організація інвестиційної діяльності на прикладі Чернігівської області”.

В той же час начальник відділу супроводу інвестиційних проектів Департаменту Валерій Воробей провів презентацію економічного, інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу Чернігівської області та інвестиційних проектів.

Презентацію проектів державно-приватного партнерства представив присутнім заступник директора КП “Центр державно-приватного партнерства” Євген Нефьодов.
Чернігівська область покладає великі сподівання на співпрацю з Американською торгівельною палатою в Україні, адже це співробітництво покликане стати значним імпульсом до залучення позабюджетного фінансування, зокрема прямих іноземних інвестицій до економіки Чернігівської області, зазначив Олег Міщенко.

 

Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.