Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 06:37:16

Номінальна заробітна плата штатних працівників Чернігівщиниу середньому становила 2662 грн.

14.11.2014   12:26

Заробітна плата вЧернігівський області в січні–вересні 2014 року

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівщини (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) в січні–вересні 2014 р. працювали 207,2 тис. осіб.

Номінальна заробітна  плата штатних працівників у середньому становила 2662 грн., що у відношенні до січня–вересня 2013 р. складає 107,5% (в Україні – 106,1%).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно січня–вересня 2013 р. становив 98,2%.

За рівнем оплати праці наша область випереджала Тернопільську (2463 грн.), Чернівецьку (2525 грн.), Херсонську (2569 грн.), Волинську (2646 грн.) області.

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (5388 грн.), виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (4258 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (3734 грн.), фінансової та страхової діяльності (3715 грн.), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (3619 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, поштової та кур'єрської діяльності.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.