Протягом жовтня чернігівські митники перерахували до Держбюджету більше 400 млн. грн.
Колективом Чернігівської митниці Міндоходів протягом жовтня зібрано та перераховано до Державного бюджету України 404 млн. грн. митних платежів.
При цьому надходження коштів цього року збільшились на 181,5 млн. (81,6%) порівняно з аналогічним періодом минулого року.
У порівнянні з попереднім місяцем - вереснем - також спостерігається тенденція до зростання суми надходжень на 47 мільйонів або 13,2%. Найбільші суми нараховані за результатами митного оформлення нафтопродуктів - 165,7 млн., метилового спирту (метанолу технічного) - 18,5 млн., мінеральних добрив - 12,2 млн., шин та покришок пневматичних гумових - 11,4 млн., азотних мінеральних добрив - 10,7 млн. та тютюнової сировини - 10,3 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.