Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 12:40:32

Найбільше жителі Чернігівської області заборгували за тепло та гарячу воду

06.11.2014   09:06

На кінець вересня 2014р. за спожиті житлово-комунальні послуги населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 86 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання - 33,9%.

З початку року борги зменшилися на 29,8%. За 9 місяців жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 542,4 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 107,2% нарахованих сум. Найвищий рівень оплати (113,6%) був у Талалаївському районі. Менше, ніж нараховано, сплатили жителі міста Н.-Сіверський (98,6%), Ічнянського (97,8%) та Срібнянського (95,1%) районів.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у вересні 2014р. становили 241,94 грн. (у вересні 2013р. 280,28 грн.).

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували упродовж 3 місяців й більше 48,6% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 14,9%, за централізоване водопостачання та водовідведення та за вивезення побутових відходів - по 10,3%, за газопостачання - 6,3%.

Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 8,6 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 2,2% користувачів.

До теми: Про субсидії та компенсації

Останні новини Чернігівщини

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини