Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 09:18:21

НЕК «Укренерго» попередило ПАТ «Чернігівобленерго» про порушення режимів енергоспоживання

03.11.2014   14:33Агенцiя

З настанням холодів та скороченням світового дня населення збільшує споживання електроенергії. Це цілком природно.

Наразі споживачі використовують електричну енергію без обмежень, а енергетики продовжують її стабільно постачати в регіон,  не зважаючи на значне перевищення  доведених лімітів споживання.

Однак ситуація,  лише зовні виглядає оптимістично, в дійсності  НЕК «Укренерго» наприкінці жовтня попередила українські енергопостачальні підприємства, в тому числі і ПАТ «Чернігівобленерго»,  про порушення режимів енергоспоживання. Основна вимога – забезпечити безумовне виконання встановлених граничних величин споживання електричної потужності. У випадках їх подальшого перевищення, починаючи з 30 жовтня, відповідно до надісланої факсограми НЕК «Укренерго», будуть застосовуватися графіки аварійних відключень та спеціальні графіки аварійних відключень.

Раніше НЕК «Укренерго» встановила ліміти дозволеної електричної потужності для енергопостачальних компанії України значно нижчі  за попередні роки.

За даними Центральної Диспетчерської служби ПАТ «Чернігівобленерго», ліміт електричної потужності на листопад для Чернігівської області становить 275 МВт при сьогоднішньому навантаження на електромережі  у 350 МВт і більше.

ПАТ «Чернігівобленерго» входить до складу Центральної  електроенергетичної системи України. Через дефіцит палива та гідроресурсів, а також зниження експлуатаційних запасів палива на Придніпровський, Трипільській та Зміївський ТЕС до величини менше необхідної для 10 діб роботи, виникла загроза порушення між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіцит в ОЕС України та її окремих частинах,  а  також режиму допустимих перетоків в контрольованих перетинах і перевантаження мережних елементів.

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини