Про надання субсидій населенню Чернігівської області. ДОВІДКА
Упродовж 2011 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 77,1 тис. сімей області. Призначена допомога 73,5 тис. сімей (95,3% тих, що звернулися).
тепер 84-річний Олексій Гладун зустрічає незнайомців
У грудні субсидії призначено 10,1 тис. сімей. Середній розмір допомоги, призначеної одній сім’ї, становив 160 грн., отримувачами допомоги були 43,3 тис. сімей.
За рік організаціям, що надають житлово-комунальні послуги населенню, за програмою житлових субсидій було нараховано з місцевих бюджетів 45,9 млн.грн.
Крім того, населенню області надавалася допомога на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою. За такою допомогою в 2011 р. звернулися 16,4 тис. сімей, призначено субсидії 14,4 тис. сімей на суму 6,3 млн. грн. Отримали цей вид допомоги 17,2 тис. сімей у сумі 7,5 млн. грн. Середній розмір її склав 434 грн.
Останні новини Чернігівщини
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.