З початку року надійшло 2210,6 млн. грн. єдиного внеску
За січень - вересень 2014 року платники Чернігівщини перерахували до бюджету 2210,6 млн. грн єдиного соціального внеску. Від юридичних осіб надійшло 2058,7 млн грн. або 93 відсотки. З цієї суми 1019,2 млн грн. сплатили бюджетні установи.
В області більше 50,5 тисяч страхувальників - платників єдиного соціального внеску, з них 36,7 тисяч - приватні підприємці.
На сьогодні триває обговорення Концепції реформування податкової системи, якою передбачено зниження ставок ЄСВ. Податкове навантаження на зарплатні доходи в Україні є найбільшим у Європі. Наслідком цього є міграція заробітної плати у "тінь".
Працедавцям пропонується сплатити менше податків. Зарплату, яку вони сьогодні розкладають у конверти, зробити офіційною, а крім цього - спокійну, легальну роботу без остраху застосування штрафних санкцій.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.