Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:23:58

У Чернігові опалювальний сезон розпочнеться 23 жовтня

21.10.2014   12:29Агенцiя

Про це повідомили вчора, 20 жовтня, на терміновому засіданні обласного Антикризового енергетичного штабу, яке провів в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

На засіданні також були присутні директор Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури Петро Головач, представники Чернігівської міської ради і районної адміністрації, підприємств тепло- та енергопостачання області, а також обласного центру гідрометрології.

Відповідно до постанови Уряду № 296 початок опалювального сезону у поточному році мав би розпочатися за умови, якщо середньодобова температура складатиме менше +8 °с. Орієнтовна дата запуску тепломереж — 1 листопада. Та, враховуючи погоду в області і тенденцію до її погіршення, в.о голови облдержадміністрації Сергій Журман звернувся до відповідних міністерств з проханням дозволити розпочати опалювальний сезон раніше. Зокрема, для соціальних та медичних закладів — 21 жовтня, для житлового сектору — 27 жовтня.

Натомість, Міністерство енергетики та вугільної промисловості і Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства дозволили самостійно на місцях вирішувати питання дати запуску тепломереж. При цьому, було наголошено на жорсткому режимі економії блакитного палива.

— Варто зазначити, що відповідний дозвіл не відміняє діючої постанови КМУ №296,— підкреслив директор Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури Петро Головач.— Але це дає можливість кожному району області самостійно корегувати початок опалювального сезону.

Тож, врахувавши температурні показники, заслухавши пропозиції членів обласного Антикризового енергетичного штабу, було вирішено запустити тепломережі у місті Чернігові та районі 23 жовтня. Протягом цього дня перевірятиметься їх технічна готовність до мінусових температурних показників. Адже відомо, що, на жаль, майже 50% мереж міста є надзвичайно зношеними.

— Усі спірні питання, стосовно початку опалювального сезону мають бути вирішенні негайно. Погода і так дозволила нам відтягнути цей процес. Та починаючи з 23 жовтня у оселях чернігівців має бути тепло,— наголосив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини