Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 17:46:39

Альтернативна реальність пасажирських перевезень в Чернігові

20.10.2014   12:00Агенцiя

16 жовтня 2014 року в дискусійному клубі «Експертна думка пройшло обговорення проблем перевезень на пасажирському транспорті на в Чернігові.

Приводом для зібрання послужила недавня акція протесту, коли перевізники вивели на площу близько 50 автобусів з вимогою передати Управління транспортом назад в ЖКГ, компенсувати перевезення пільгових категорій населення та підняти тарифи на перевезення по області, повідомив Медведський Станіслав Броніславович – голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація перевізників». До того ж були вимоги заборонити так звані «нелегальні маршрути».

Саме перевізників, котрі організували дану зустріч з пресою, називали  «нелегалами» на дорогах. Але поняття «нелегальний» в сфері транспорту немає. Здійснювати пасажироперевезення може суб’єкт підприємницької діяльності, що зареєстрований на території України, має ліцензію, офіційно працевлаштованих робітників, а тому статус «нелегального» перевізника є юридично невірним.

Павленко Олексій Григорович або, як називають його конкуренти, «головний нелегальний перевізник Чернігівщини», запропонував поняття «альтернативні перевезення», альтернативні радянщині, що панує в так званих «офіційних перевізників» де, на відміну від транспорту альтернативних, немає жодних умов для комфортного проїзду пасажирів.
Також Олексій Павленко нагадав, що до 2010 року маршрути області обслуговували фізичні особи підприємці, після ж розпочалася політика монополізації, котрою, за словами виступаючих, прямо чи опосередковано керували  "легальні  перевізники"за  допомогою міських чиновників. Іншим перевізникам, пропонувалося або здавати в оренду свій транспорт та щодня платити фіксовані суми за користування маршрутами, або їх лишали маршруту та ліцензії.

У перевізників виникає лише одне питання, чому в ситуації, коли вони платять податки, забезпечують робочі місця і надають якісні послуги, їх називають «нелегалами». Може через те, що вони, на відміну від «офіційних», працюють на самоокупність, ведуть чесну бухгалтерію та не отримують жодної копійки дотацій?
Своє законне право працювати підприємці готові відстоювати і натхненні революцією гідності не збираються відступати.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини