Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 07:48:33

Вартість предметів правопорушення вилучених за 9 місяців чернігівськими митниками перевищує 5 мільйонів гривень

15.10.2014   09:55

Загалом у січні-вересні за фактами порушень митного законодавства митниками складено 410 адмінпротоколів, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 5 мільйонів гривень.

Найбільшу частку серед вилучених предметів правопорушень складають промислові товари, сировина й матеріали – 3,1 мільйони гривень. Друге місце за вартістю посідають затримані транспортні засоби – 1,1 мільйони гривень. Далі - валютні кошти у розмірі 148 тисяч гривень та  продовольчі товари й сільгосппродукція на суму 30 тисяч гривень.

За даний період співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів направлено до правоохоронних органів 11 повідомлень про кримінальні правопорушення, де основними предметами порушень є засоби негласного отримання інформації, наркотичні речовини, психотропна речовина – пігулки «Псевдоефедрин», патрони та металевий телескопічний кийок, картина, старовинні монети й паперові грошові знаки («Бони Імперської Росії»), а також ювілейні медалі.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.