Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 16:14:21

На півночі Чернігівщини запрацювала нова молочна ферма

24.01.2012   12:40Агенцiя

Днями у сільгосппідприємстві “Нива” в селі Тимоновичі Семенівського району Чернігівської області відкрито новий доїльний зал з відповідною інфраструктурою.

У ході будівництва товариством з  обмеженою відповідальністю “Нива” було реконструйовано корівник для  безприв’язного утримання на 300 корів, зведено приміщення для доїння, де встановлено доїльний зал типу “ялинка” на 24 місця німецької фірми “Westfalia Surge”, який може обслуговувати понад 500 корів на добу. Будівництво тривало понад два роки та коштувало близько чотирьох мільйонів гривень. Будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів.

На  сьогодні у Семенівському районі разом з молочним комплексам у ТОВ “Нива” працює вже чотири ферми з автоматичним доїльним обладнанням. Проте молочна ферма у Тимоновичах є технологічно досконалішою, оскільки із самого початку вона будувалась під встановлення доїльного залу нового покоління, а не була переобладнана, як інші. Всього в Чернігівській області наразі працює 30 сучасних молочних ферм.

“Для  північного поліського району з небагатими землями та прохолодним кліматом тваринництво — це знахідка, адже для  цієї галузі природні умови тут практично ідеальні, — Говорить виконуючий обов’язки начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Колесников. — Тваринництво дає стабільний дохід і взимку, і влітку, забезпечує зайнятість сільського населення. Взагалі, молочне і м’ясне скотарство є надзвичайно перспективним напрямком, і ми всіляко намагаємось сприяти його розвитку”.

Довідка. Товариство з обмеженою відповідальністю “Нива” здійснює виробництво як у рослинницький, так і у тваринницькій галузях. Обробляє близько двох тисяч гектарів землі, де вирощує традиційні для поліської півночі Чернігівщини культури — жито, овес, гречку тощо. Утримує майже 700 голів великої рогатої худоби, у тому числі близько 300 дійних корів.

Прес-служба головного управління агропромислового  розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.