Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 квітня, 15:59:40

Жнива - 2014

11.10.2014   09:09

На початок жовтня 2014 року всіма категоріями господарств зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу) зібрані на площі 380 тис.га, або 58% від посіяної.

Із зібраної площі одержано 1754 тис.т зерна, що на 9% більше відповідної дати минулого року, у т.ч. сільськогосподарськими підприємствами намолочено 1602 тис.т, господарствами населення - 152 тис.т.

Середня врожайність зернових та зернобобових культур становила 46,2 ц з 1 га (рік  тому - 39,0 ц), у т.ч. в сільськогосподарських підприємствах - 49,0 ц  (41,0 ц), у господарствах населення - 28,8 ц (23,7 ц).
У загальному виробництві зернових культур провідне місце належить пшениці - 41%, кукурудзі - 39 %. Урожай ячменю склав 7%, жита - 5%, вівса - 4%.

Найбільше одержано зерна в сільськогосподарських підприємствах   (крім малих) Бобровицького (196 тис.т), Прилуцького (180 тис.т), Бахмацького       (176 тис.т)  та Ічнянського (147 тис.т) районів.

Найвища врожайність зернових з одного гектара зафіксована в аграрних підприємствах Срібнянського (68,2 ц), Бобровицького (64,8 ц), Бахмацького (61,8 ц ) та Варвинського (60,9 ц) районів.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини