Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:27:39

Три бізнес-леді з Чернігова претендують на звання кращих в Україні

09.10.2014   16:53Агенцiя

У третьому всеукраїнському конкурсі «Підприємницький талант-2014» беруть участь три представниці чернігівських бізнес-кіл.

Це Світлана Слєпих (керівник дитячого центру «Індиго»), Юлія Заїка (магазин-студія «Макошь») і Тетяна Капінос (власниця ательє «Тетяна»).

Дитячий центр «Індиго» є членом Всеукраїнської асоціації розвитку дитини, а також членом арт-терапевтичної асоціації. Працює 3 роки, має два відділення. Клієнтами центру є близько ста мам з дітьми.

Основні напрямки діяльності магазину-студії «Макошь» - проведення майстер-класів для малюків і дорослих по більш ніж 20 напрямками, виготовлення ексклюзивних сувенірів, прикрас та подарунків, дизайн та декор інтер'єру і т.д.

Історія ательє «Тетяна» починається 15 років тому - з 5 співробітників і 3 швейних машин. Сьогодні - це не одне, а ціла мережа ательє. За роки роботи вдалося не тільки утриматися «на плаву», а й заслужити довіру клієнтів, і зберегти колектив.

Конкурс «Підприємницький талант України» проходить вже втретє. Специфіка проекту полягає в тому, що в ньому можуть брати участь жінки-власниці або співвласниці мікро, малого чи середнього бізнесу.

Головна нагорода для переможниці - грошовий грант на розвиток власної справи. Крім того, переможниць у 6 номінаціях очікують призи від організаторів, партнерів та медіапартнерів конкурсу.

Нагадаємо, що у двох попередніх конкурсах в число переможниць і номінанток входили чернігівські бізнес-леді Неля Лавриненко (центр розвитку дитини «Янголятко»), Юлія Заїка (магазин-студія «Макошь») та Анна Пушкар (студія «РозУмка»).

Детальніше дізнатися про чернігівських учасницях 2014 року і підтримати їх голосуванням, можна на сайті конкурсу: http://business-talant.com.ua

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини