Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 17:33:02

Послуги служби зайнятості доступні кожному

23.01.2012   16:26Агенцiя

З метою охоплення громадян, зокрема жителів сільських населених пунктів, інформаційно-консультативними послугами служби зайнятості, ознайомлення широких верств населення з актуальними на ринку праці вакансіями та професіями, надання допомоги роботодавцям в оперативному підборі кадрів центрами зайнятості організовуються виїзні акції “Мобільного центру зайнятості”.

Протягом 2011 року центрами зайнятості області здійснено 97 виїздів, під час роботи яких послуги служби зайнятості отримали 2,5 тис. осіб, з яких 679 громадян працевлаштовано за направленням служби зайнятості.

Зокрема, Бобровицьким РЦЗ, завдяки виїздам з використанням „мобільного центру зайнятості”, було працевлаштовано 22 особи в філію ДП „Державна продовольчо-зернова корпорація України” „Хлібна база №83”; Чернігівським МЦЗ – 21 особу в ВАТ „Чернігівська кондитерська фабрика „Стріла”; Прилуцьким МРЦЗ – 21 особу в КП „Ладан Житлосервіс”.

Офіційний сайт ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини