Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 17:48:14

Спиртовиків Чернігівщини перевірили за дорученням Прем’єра

23.01.2012   11:30Агенцiя

Дев’ять підприємств*, що входять до складу Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” у Чернігівській області, перевірили на предмет дотримання бюджетного законодавства та законодавства про управління об’єктами державної власності.

Комісійні перевірки були проведені на виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова і охопили період 2010 – 2011 рр.

У ході згаданих контрольних заходів встановлено, що на чотирьох заводах концерну, а саме Ічнянському, Новоборовицькому, Холминському та Чемерському на порушення законодавства про закупівлю товарів робіт та послуг за державні кошти придбано зерна і палива без проведення тендерних процедур на загальну суму понад 11 млн грн.

Між тим, в результаті аналізу цін, з’ясувалося, що, зерно часто-густо закуповувалось за цінами, вищими від середньозважених реалізаційних по регіону. Приміром, Новоборовицький спиртзавод закуповував кукурудзу за ціною, більшою за середньоринкову, що призвело до неефективного використання державних коштів на 922 тис грн.

Крім того, ревізори встановили, що спеціальний фонд державного бюджету недоотримав 172 тис. грн внаслідок неповернення Ічнянським спиртовим заводом бюджетної позички, отриманої на закупівлю сільгоспродукції за державним замовленням.

А Торговий дім “Сіверщина”, отримуючи орендну плату за здане майно, не перераховувало до державного бюджету 30% від отриманої суми, чим завдало збитків бюджету майже на 120 тис грн.

Загалом комісійними перевірками підприємств концерну “Укрспирт” у Чернігівській області виявлено порушень на загальну суму 12 млн грн.

 

Олена Суржик, в.о. начальника відділу інспектування АПК та сфері використання природних ресурсів Державної фінансової інспекції в Чернігівській області

 

*Довідка.

Державному концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” на території Чернігівської області підпорядковуються:

ДП “Торговельний дім “Сіверщина”,

ДП “Чемерський спиртовий завод”,

ДП “Шабалинівський спиртовий завод”,

ДП “Ковалівський спиртовий завод”,

ДП “Ічнянський спиртовий завод”,
ДП “Крисківський спиртовий завод”,

ДП “Холминський спиртовий завод”,

ДП “Новоборовицький спиртовий завод”,

Чернігівське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Чернігівспиртгорілка”.

Про результати перевірок проінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини