Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 16:10:03

На сільгосппідприємствах Чернігівщини використовуються альтернативні види палива

06.10.2014   11:47

В.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман 4 жовтня з робочим візитом відвідав місто Щорс. Мета поїздки — ознайомлення зі станом будівництва зерноскладу та зерносушарки приватного виробничого комерційного підприємства «Імпульс».

Основним видом діяльності підприємства є переробка деревини, виготовлення брикетів та надання автопослуг. Будівництво зерноскладу із зерносушаркою — інвестиційний проект, генеральним підрядником якого є столична компанія «КБК».

— Будівництво такого сільськогосподарського комплексу у нашій області є кроком до покращення економіки регіону. Адже цей проект допоможе заощадити на використані блакитного палива. До того ж створюватиметься чимало робочих місць. Приємним є те, що інвестори — українці. Адже розвиток нашої країни — це перш за все результат діяльності її громадян, — підкреслив Сергій Журман.

На сьогодні готовність об’єкту становить 58%. Уже освоєно понад 18 мільйонів гривень, із 24 запланованих. За перший рік будівництва встановлено автомобільні та залізничні ваги, одну ємкість для зберігання зерна на 3,5 тисяч тонн, підготовано під’їзну колію для завантаження вагонів, оснащено завальну яму і топочну Та особливістю проекту є те, що сушарка, потужністю 700 тонн на добу, буде працювати на дровах, а не на природному газу, як було раніше. Перехід на альтернативні види палива у сільгоспвиробництві сприятиме здешевленню і самої процедури сушіння, як результат — зменшення собівартості переробленого тут зерна.

Ввести об’єкт в експлуатацію планується до середини жовтня.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини