Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 14:17:52

На сільгосппідприємствах Чернігівщини використовуються альтернативні види палива

06.10.2014   11:47

В.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман 4 жовтня з робочим візитом відвідав місто Щорс. Мета поїздки — ознайомлення зі станом будівництва зерноскладу та зерносушарки приватного виробничого комерційного підприємства «Імпульс».

Основним видом діяльності підприємства є переробка деревини, виготовлення брикетів та надання автопослуг. Будівництво зерноскладу із зерносушаркою — інвестиційний проект, генеральним підрядником якого є столична компанія «КБК».

— Будівництво такого сільськогосподарського комплексу у нашій області є кроком до покращення економіки регіону. Адже цей проект допоможе заощадити на використані блакитного палива. До того ж створюватиметься чимало робочих місць. Приємним є те, що інвестори — українці. Адже розвиток нашої країни — це перш за все результат діяльності її громадян, — підкреслив Сергій Журман.

На сьогодні готовність об’єкту становить 58%. Уже освоєно понад 18 мільйонів гривень, із 24 запланованих. За перший рік будівництва встановлено автомобільні та залізничні ваги, одну ємкість для зберігання зерна на 3,5 тисяч тонн, підготовано під’їзну колію для завантаження вагонів, оснащено завальну яму і топочну Та особливістю проекту є те, що сушарка, потужністю 700 тонн на добу, буде працювати на дровах, а не на природному газу, як було раніше. Перехід на альтернативні види палива у сільгоспвиробництві сприятиме здешевленню і самої процедури сушіння, як результат — зменшення собівартості переробленого тут зерна.

Ввести об’єкт в експлуатацію планується до середини жовтня.

Останні новини Чернігівщини

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор 13:43

«Ніжинський консервний завод», що на Чернігівщині, осучаснив обладнання, зменшивши людський фактор.

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку 13:38

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини