Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 00:18:25

Податківці Чернігівщини сприяють мешканцям зі Сходу у відновленні документів

01.10.2014   07:12

Враховуючи те, що останнім часом на Чернігівщину переїхали для тимчасового проживання громадяни з Луганської та Донецької областей, в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Чернігівській області сприяють їм в одержанні адміністративних послуг, а також в присвоєнні реєстраційного номера облікової картки платника податків, незалежно від їх реєстрації, місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації.

В усіх інспекціях та відділеннях області це питання поставлено на особливий контроль. Проводиться відповідний моніторинг питань, з яких звертаються громадяни зі Сходу України та робиться все необхідне, щоб вирішувати їхні проблеми у найкоротші терміни.

Для поліпшення умов приймання такої категорії громадян в обласному апараті оснащене спеціальне робоче місце для роботи податкового інспектора. Щоб прискорити вирішення питань на постійному зв’язку і відділ Державного реєстру фізичних осіб-платників податків ДФС України.

На центральному рівні внесені зміни до програмного забезпечення Державного реєстру. А саме - до довідника «Тип документів», який використовуються при видачі картки платника податків. Це дозволило вирішувати питання при обслуговуванні громадян, які частково чи повністю втратили документи. Як повідомив головний державний інспектор управління ІТ та обліку платників Ігор Закружний, 47 переселенцям, які втратили картки платників податків та не мали даних про свої податкові номери, документи були відновлені протягом доби.

У разі необхідності отримати додаткову інформацію можна звертатися до Головного управління ДФС у Чернігівській області за телефоном 652-362.
 

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.