Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 вересня, 14:47:20

В Публічному акціонерному товаристві "Банк "Демарк" запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду

29.09.2014   14:50Агенцiя

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Банк «Демарк» призначено Приходька Володимира Олександровича.

На підставі постанови Правління Національного банку України від 25.09.2014 № 600 «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Банк «Демарк» до категорії неплатоспроможних», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 26.09.2014 № 102 «Про запровадження тимчасової адміністрації у Банк «Демарк», згідно з яким з 29.09.2014 запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Публічне акціонерне товариство «Банк «Демарк» (далі – Банк «Демарк»), код ЄДРПОУ 19357516, МФО 353575, місцезнаходження: вул. Комсомольска, 28, м. Чернігів, 14000, Україна.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Банк «Демарк» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Приходька Володимира Олександровича.

Тимчасову адміністрацію в Банк «Демарк» запроваджено строком на три місяці з 29.09.2014 по 29.12.2014.

Про час та порядок виплат вкладникам Банк «Демарк» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті Банк «Демарк» — www.bankdemark.com та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номером «гарячої лінії» Фонду: 0 800-308-108 та номером Банк «Демарк» : 38 (0462) 678-421.http://www.fg.gov.ua/news/v-publichnomu-aktsionernomu-tovaristvi-bank-demark-zaprovadjeno-timchasovu-administratsiyu-ta-priznacheno-upovnovajenu-osobu-fondu-836.html

Останні новини Чернігівщини

 Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто

Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто 10:53

За належної взаємодії прокурорів Прилуцької окружної прокуратури, слідчих Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УКР ГУНП в Чернігівській області викрито злочинну групу, яка налагодила шахрайську схему з продажу автомобілів в мережі Інтернет.

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності 10:19

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини бути обачними під час спілкування з незнайомцями та не розголошувати паролі, що надходять в SMS-повідомленнях. Представляючись працівниками поштових компаній, шахраї випитують секретну інформацію і можуть отримати доступ до вашого телефону.

Чернігівські піротехніки розміновують деокуповані території Харьківської та Донецької областей 10:15

Починаючи з листопада минулого року та по теперішній час, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області виконують бойові завдання по гуманітарному розмінуванню звільнених від російських окупантів територій Харківської та Донецької областей.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:50

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

26 вересня - цей день в Україні та в світі

26 вересня - цей день в Україні та в світі 08:44

ДЕНЬ 580 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 580 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини