Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 00:40:41

Роздрібна торгівля Чернігівщини в І півріччі 2014 р. ДОВІДКА

27.09.2014   10:55

За даними державних статистичних спостережень, у І півріччі 2014 р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі та забезпечення стравами та напоями в області, реалізовано населенню споживчих товарів на 3522,1 млн.грн., що на 0,4% більше в порівнянних цінах, ніж рік тому.

Більше половини (51,8%) обсягу роздрібного товарообороту припадало на непродовольчі товари.

Понад третину товарообороту торгової мережі було сформовано за рахунок продажу бензину, дизельного пального, автомобілів та автотоварів, товарів фармацевтичних, будівельних матеріалів та залізних виробів.

Серед продовольчих товарів у роздрібному товарообороті підприємств традиційно переважав продаж м’ясопродуктів, кондитерських виробів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Понад дві третини реалізованих у роздрібній торговій мережі товарів були вироблені на території України, у тому числі частка вітчизняних продовольчих товарів склала 90%, непродовольчих – 47%.
Через мережу ресторанного господарства було реалізовано товарів на 109,6 млн.грн., що склало 3,1% в загальному обсязі роздрібного товарообороту підприємств.

Вагома частка (76%) роздрібного товарообороту області була сформована в містах Чернігів, Ніжин, Прилуки та Чернігівському районі.
 

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.