Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 14:24:04

На Чернігівщині дорожниками все більше впроваджуються сучасні технології ремонту доріг.

02.09.2014   11:38Агенцiя

В умовах недофінансування дорожньої галузі рішення нагальної проблеми термінового поліпшення експлуатаційного стану покриття автодоріг, 90 % якого має деформації, є пріоритетний напрямок впровадження сучасних технологій і матеріалів.

Особливо актуальне це питання для доріг Чернігівщини які забезпечують рух міжнародного транзитного транспорту за межі України через 5 міжнародних автомобільних пропускних пунктів і перевезення значних обсягів сільгосппродукції, лісопереробної та нафтогазовидобувної промисловості (а це 40% великоваговий вантажний автотранспорт).

Обмеженість часу для проведення робіт з ліквідації дефектів покриття в умовах значного недофінансування, змусило Службу звернутись до сучасних технологій з застосуванням на автомобільній дорозі державного значення Р-67 Чернігів –Ніжин-Прилуки-Пирятин, у Куликівкі, вперше в Україні сучасних новітніх технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”.

Вищезазначена ділянка за своїм станом покриття потребує негайного ремонту.

Технологія “Гарячий ремікс +” полягає в наступному:
на ширині захватки 4,5 метра проводиться нагрівання покриття до температури 240 градусів, зрихленням на глибину до 4-8 см, перемішуванні отриманої регенеруючої суміші з добавками (незначною кількістю чорного щебеню), розподіленні, укладанні та попередньому ущільненні однорідної регенерованої суміші з забезпеченням необхідної рівності та проектних похилів покриття за один прохід термопрофілювального комплексу. Подальше ущільнення проводиться комплексом котків.

Роботи виконуються технологічним автопоїздом німецької фірми ВІРЖЕН.

Технологія “Мультимак”- це технологія, яка передбачає улаштування тонкошарового покриття з литих емульсійно-мінеральних сумішей машиною "Мультимак" в один шар.
Основна перевага сучасних технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”, що вони суттєво підвищують якість доріг і одночасно забезпечують високий економічний ефект з безвідходність виробництва.

За сприятливих погодних умов до кінця тижня, роботи з відновлення покриття для забезпечення комфортних та безпечних умов руху, будуть завершені.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці 09:55

Юнаки 2005 та 2007 років народження з чернігівської команди «Юність» успішно обіграли у футбол своїх ровесників зі столиці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини