Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 15:05:56

Обґрунтованість встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги вивчатиметься до жовтня

28.08.2014   08:06

27 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у засіданні комісії з вивчення питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначалось, одне із головних завдань комісії, полягає в проведенні роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового механізму компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін, відповідно до постанови КМУ №83 від 05.04.2014 року. З цією метою було заявлено про необхідність широкого інформування населення про зміст постанови, з розміщенням необхідної інформації на сайтах місцевих органів виконавчої влади.

- Наша основна мета – активізувати фахову роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги тим категоріям населення, які в міру своїх доходів не здатні платити за новими тарифами, - підкреслив Сергій Журман.

Департаменту соціального захисту населення ОДА доручено опрацювати можливість підготовки та надання комісії інформаційного бюлетеня, де буде прописаний механізм компенсації витрат на комунальні послуги.

За результатами засідання ухвалено рішення звернутись до підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, гарячого водопостачання та опалення (КП «Чернігівводоканал», ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова») з проханням надати комісії розрахункові матеріали встановлених ними тарифів та копії повідомлень, розміщених у засобах масової інформації, про введення їх у дію, а також аналітичні довідки зі стислим описом статей витрат.

Свої пропозиції та зауваження, за результатами розгляду всіх матеріалів, члени комісії винесуть на підсумкове обговорення, яке заплановано на I-шу декаду жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.