Нові технології вже на автодорогах області
Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування у Чернігівській області складає 7,7 тисяч км. Також нараховується 502 мости та шляхопроводи.
Щорічно потребують ремонту майже 2800 км доріг загального користування. Крім того в 11-ти районах області є потреба влаштування під’їздів з твердим покриттям. Всього – понад 140 км. Такі роботи, орієнтовно, коштуватимуть майже 500 мільйонів гривень. На жаль, дане будівництво не відбувається через відсутність фінансування.
Що стосується цього року, то на експлуатаційне утримання доріг державою виділено понад 102 мільйони гривень.
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 року за рахунок кредитних коштів передбачено додаткове виділення 116,4 мільйонів гривень.
Також вже вирішено питання додаткового річного фінансування по експлуатаційному утриманню доріг обсягом 39,7 мільйони гривень.
На під’їзді до Чернігова вже розпочаті аварійні роботи з ліквідації дефектів покриття автодоріг державного значення із застосуванням якісних сучасних технологій по типу «НОТ REMIX». Такий ремонт значно дешевший у порівнянні з традиційними технологіями.
За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.