Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 00:22:08

До уваги споживачів теплової енергії!

03.07.2014   07:58Агенцiя

Теплопостачальні підприємства Чернігова повідомляють про зміну з 1 липня 2014 року вартості послуг із централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, своїми постановами від 06.06.2014 № 650 та від 13.06.2014 № 664 встановила нові тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню Товариством з обмеженою відповідальністю фірми „ТЕХНОВА”.

Тарифи на послуги з централізованого опалення:
- для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 427,67 грн./Гкал (з податком на додану вартість);
- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 11,58 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води:
- за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання – 28,75 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);
- за відсутності сушарок для рушників – 26,88 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води набирають чинності з 01.07.2014.

Тарифи на послуги з централізованого опалення набирають чинності з 01.08.2014 та діють протягом опалювального періоду.

Публічне акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго» (надалі — АТ «ОТКЕ») повідомляє, що від 1 липня 2014 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 13 червня 2014 року № 664 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06 червня 2014 року № 650» змінюються тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для населення м. Чернігова та населених пунктів Чернігівської області — зони обслуговування АТ «ОТКЕ».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 6 червня 2014 року № 650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» такі зміни:

47) публічним акціонерним товариством «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів) зі структурою, наведеною в додатку 47 до цієї постанови:

з централізованого опалення:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 375,18 грн/Гкал (з податком на додану вартість);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 7,92 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);

з централізованого постачання гарячої води:

за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання — 25,94 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

за відсутності сушарок для рушників — 24,34 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

2. Ця постанова набуває чинності від 1 липня 2014 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

 

За інформацією управління економіки міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини