Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 22:39:17

Домінуючу частку оптового товарообороту становили непродовольчі товари

03.07.2014   07:56

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за І квартал 2014 року

Протягом І кварталу 2014 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі на Чернігівщині, поставили товарів на 1505,8 млн.грн., що на 6% більше рівня І кварталу 2013р. (у фактичних цінах).

Домінуючу частку оптового товарообороту (78,3%, або 1179,4 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, препарати фармацевтичні, енергетичні матеріали, засоби автотранспортні вантажні та легкові.

Продовольчих товарів було реалізовано на 326,4 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, борошна, пива, кави, води мінеральної та напоїв безалкогольних й соків фруктових та овочевих, круп, борошна грубого помелу, гранул та інших продуктів із культур зернових, олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, чаю.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, деревина та вироби з деревини.

На 1 квітня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 665,2 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 87,1%.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини