Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 15:23:53

Чернігівський автозавод наростив виробництво на 84% і випустив новий автобус

13.01.2012   08:31

ВАТ “Чернігівський автозавод” корпорації Еталон” випустило в 2011-му році 571 автобус, що на 261 машину, або 84% більше, ніж у 2010-му. Обсяг реалізації зріс на 95%.

“Волошка”.

“Волошка”.

Про це повідомила кореспонденту УКРІНФОРМу начальник планового відділу підприємства Валентина Мартиненко.

“Найбільшим попитом користувалися автобуси для міських перевезень “Еталон” (А 07914) та “Шкільний” (А 07913)”, – сказала вона.

Як поінформував заступник директора заводу з виробництва Михайло Семенів, напередодні Нового року на підприємстві освоєно випуск нової моделі автобуса 1-го класу А 08110 з “квітковою” назвою “Волошка”. У майбутньому він має замінити на вулицях українських міст маршрутки, які не відповідають сучасним вимогам до пасажирського транспорту.

Технічні характеристики “Волошки” якісно кращі, ніж в існуючих аналогів. Новий автобус споживає всього 15 літрів пального на 100 км при швидкості 60 км/год., вміщує 55 пасажирів, 15 з яких будуть забезпечені місцями для сидіння.

У грудні на автозаводі склали перші дві машини і зараз налагоджують їх серійне виробництво. “Волошка” виготовляється на шасі індійської фірми “Ашок Лайленд”, а вся інша оснастка автобуса – власного заводського виробництва.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1069729

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини