Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 18:39:24

Найбільшим попитом у автомобілістів Чернігівщини користувався бензин марки А-92

01.07.2014   07:48

Продаж світлих нафтопродуктів та газу в Чернігівській області за січень–травень 2014 р.

Станом на 1 червня 2014 р. роздрібну торгівлю світлими нафтопродуктами та газом в області здійcнювали 57 суб’єктів господарювання через мережу 152 автозаправних станцій (АЗС) та 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

За січень–травень 2014 р. населенню для особистого споживання було реалізовано світлих нафтопродуктів, газу скрапленого та стисненого для автомобілів на 537,3 млн.грн., що в порівнянних цінах перевищило показник січня–травня 2013р. на 14,9%.

Зокрема, було реалізовано 19,5 тис.т бензину моторного, 10,0 тис.т дизельного пального, 6,1 тис.т газу стисненого та скрапленого.

Найбільшим попитом у автомобілістів користувався бензин марки А-92, частка якого становила 58% в обсязі реалізованого бензину всіх марок.

До найпотужніших підприємств області на ринку світлих нафтопродуктів та газу належать ТОВ "Ухта", ПАТ "Укрнафта", ТОВ "Бейл-Ойл", ПП "ОККО-Нафтопродукт", ТОВ "Марал-ЛТД", ПП "ТТ-Нафта", ТОВ "Вог-Рітейл", які забезпечили понад 70% від загального продажу світлих нафтопродуктів та газу.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини