Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 11:11:12

Значно більше, ніж у середньому в Україні, чернігівці споживають хліба, хлібних продуктів та картоплі

26.06.2014   07:48

Споживання продуктів харчування в ІV кварталі 2013 року

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у IV кварталі 2013 р. українці в середньому витрачали на харчування більше половини своїх доходів (51,6%), а чернігівці – 52,5%.

Щомісячно середньостатистична сім’я області спрямовувала на продукти харчування 2072,5 грн (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства), найбільше – на м’ясо та м’ясопродукти – 20%, овочі, включаючи картоплю – 16%, хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно, крупи) – 13%. Значними були також витрати на молоко, сир та яйця – 12%, олію та жири (сало, масло тощо) – 10%.

Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 35 грн. проти 31,5 грн. одного українця.

Значно більше, ніж у середньому в Україні, чернігівці споживають хліба, хлібних продуктів (10,2 кг) та картоплі (10,1 кг) в середньому за місяць у розрахунку на одну особу. Також спожито однією особою 20,1 кг молока, молокопродуктів та масла (у перерахунку на молоко), 19 яєць, 8,3 кг овочів і баштанних, 5,8 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала (у перерахунку на м’ясо), 4,4 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 4,3 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 2,4 кг риби й рибопродуктів, 2,1 кг олії та інших рослинних жирів.

Порівняно з ІV кварталом 2012 р. найбільш помітно збільшилося споживання нашими жителями фруктів, ягід, горіхів, винограду, м’яса та м’ясопродуктів, риби і рибопродуктів, олії та інших рослинних жирів, але поряд з тим споживання цукру та меду навпаки зменшилося.
 

Останні новини Чернігівщини

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини