Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 10:09:20

Платники Чернігівщини демонструють високу культуру у сплаті єдиного соціального внеску

25.06.2014   08:41

Близько 13 тисяч платників Чернігівщини сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олег Шуба, з початку року станом на 24 червня до бюджету надійшло єдиного соціального внеску 1 млрд.382 млн.100тис. грн. Це на 1 відсоток більше, ніж прогнозували за підсумками півріччя.

У червні очікувані надходження – 250 мільйонів гривень. 43% надходжень ЄСВ формують бюджетні установи, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Високі показники забезпечуються за рахунок професійних підходів в організаційній роботі підрозділів, які адмініструють єдиний соціальний внесок, систематичної і комплексної роз’яснювальної роботи серед платників, а також завдяки підвищенню податкової культури.

До того ж, для забезпечення максимальної зручності у спілкуванні з Головним управлінням Міндоходів платникам надана можливість подавати звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування електронною поштою з використанням ключів електронного цифрового підпису.

Загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення. Тому своєчасна сплата ЄСВ – це не лише обов’язок перед державою, але і захищені соціальні гарантії для кожного.
 

Останні новини Чернігівщини

Атрошенко закликає уряд переглянути механізм компенсацій місцевим бюджетам різниці у тарифах на тепло

Атрошенко закликає уряд переглянути механізм компенсацій місцевим бюджетам різниці у тарифах на тепло 10:00

Після зростання ціни на газ у кілька разів, щоби залишити тарифи на минулорічній позначці, Уряд ухвалив рішення покрити різницю вартості тарифів з міських бюджетів

У яких медичних закладах Чернігівщини МРТ і КТ безоплатні для пацієнтів з онкологією?

У яких медичних закладах Чернігівщини МРТ і КТ безоплатні для пацієнтів з онкологією? 09:53

Діагностика і лікування онкологічних хвороб входять до Програми медичних гарантій та є безоплатними для пацієнтів. Такі вартісні методи діагностики, як МРТ і КТ, — у пакеті хіміотерапевтичного лікування.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 жовтня по 8:00 28 жовтня 2021 року

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників 07:50

Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року №836 в Україні встановлено День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня.

28 жовтня - який день, свято та прикмети

28 жовтня - який день, свято та прикмети 07:45

28 жовтня Україна відзначає визначну дату — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України 1944 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини