Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 02:17:40

У місцевих бюджетах – левова частка податку на доходи фізичних осіб

21.06.2014   07:57Агенцiя

Платники податків Чернігівщини сумлінною сплатою податків допомагають і місцевим громадам.

За п’ять місяців цього року до місцевих бюджетів надійшло на 18 мільйонів гривень більше, ніж за такий період торік. Загалом платники податків перерахували до місцевої скарбниці 644 мільйони гривень.

Як повідомила заступник начальника координаційно-моніторингового управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Наталія Камінська, 70 відсотків у цих надходженнях становить податок на доходи фізичних осіб. Його надійшло більше 451 мільйона гривень (минулого року було на 12 мільйонів менше).

Плата за землю поповнила бюджети майже на 86 мільйонів гривень (сплачено на 1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року).

Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло понад 62 мільйони гривень (на 5,2 млн.грн. більше, ніж за січень-травень минулого року).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression