Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 19:20:46

Працюємо на благо держави

11.01.2012   07:25

Запровадження Податкового кодексу України, на який суспільство чекало впродовж декількох років, зміцнює основи державотворення. Його норми визначають взаємини у суспільстві, а отже впливають на модернізацію країни, систематизують економіку.

Наскільки якісно і підприємства, і податківці справилися із нововведеннями можна бачити з надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Так, за 2011 рік до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 490,0 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 479,8 млн.грн. (виконання на 102,9 відс.).

Місцевий бюджет виконаний на 108,5 відс., надійшло 465,9 млн.грн., досягнуто приросту до фактичних надходжень 2010 року 59,0 млн.грн.

Додатково до встановлених завдань до загального фонду Державного бюджету надійшло 13,4 млн.грн., до місцевого бюджету – 36,4 млн.грн.

Податкова служба не ставить за мету фіскалізувати сплату податків. Слід дивитися ширше. ДПС, поперше, обслуговує і допомагає сумлінним платникам, а подруге, протидіє тіньовій економіці.

Позитивні тенденції розвитку економіки держави знайшли адекватне відображення у розрахунках з бюджетом підприємств різних секторів економіки.

Забезпечено виконання по бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету, у т.ч.:

по податку на прибуток надійшло 154,9 млн.грн. (додатково надійшло 18,1 млн.грн.),

по податку на додану вартість забезпечено надходжень у сумі 276,9 млн.грн. (додатково надійшло 2,8 млн.грн.),

по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ надійшло 12,1 млн.грн., перевиконання у 1,9 рази.

За грудень до Державного бюджету надійшло 42,8 млн.грн., загальний фонд поповнився на 42,1 млн.грн., до місцевого бюджету зібрано 47,1 млн.грн.

Податківці зацікавлені у створенні сприятливих умов ведення бізнесу для підприємців. Одне із завдань це застерегти суб’єктів господарювання від діяльності у неправовому полі, руйнування схем ухилення від сплати податків.

Кодекс поступово зміцнює свої позиції в економічному житті країни. У ньому чітко окреслено права і обов’язки платників податків і контролюючих органів. Його ідея це рівні умови для всіх платників. Таке розуміння веде до взаємної довіри, до конкретних прозорих відносин на основі справедливості і законності.

Олександр Марухленко, перший заступник голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, перший заступник начальника

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини