Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 23:23:27

На Чернігівщині можна взяти в оренду об’єкти для малого бізнесу

08.05.2014   10:22Агенцiя

Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області повідомляє про оголошення наміру передати об’єкти державного нерухомого майна в оренду:

Кінцевий термін прийняття заяв про оренду – 19.05. 2014р.

Інформація опублікована в газеті „Відомості приватизації” №17(814) від 30.04.2014р.

Заяви про оренду об'єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: 14000, м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, РВ ФДМУ по Чернігівській області в робочі дні з 8-00 до 17-00 (перерва з 13-00 до 13-48), крім п’ятниці, по п’ятницям до 16-00.

Назва об’єкта оренди,

адреса

Орган управління

Балансо утримувач

Вартість майна за незалежною оцінкою, грн.

 

Мета  використання

Частина нежитлового приміщення першого поверху будівлі гуртожитку №3 площею 4,0 кв.м, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Воздвиженська, 3-Б

Міністерство освіти і науки України

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

10 200,00

Надання побутових послуг (розміщення прального автомату)

Частина нежитлового приміщення п’ятого поверху та частина нежитлового приміщення восьмого поверху будівлі гуртожитку №4 загальною площею 6,0 кв.м, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Воздвиженська, 3-А

Міністерство освіти і науки України

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

15 300,00

Надання побутових послуг (розміщення пральних автоматів)

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини