Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 01:01:05

Про роботу промисловості Чернігова за січень–березень 2014 року. ДОВІДКА

08.05.2014   07:45

За січень–березень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,5 млрд.грн., що складає 43,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше третини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 22,1% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,8% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,4% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 2,7% – виробництво гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 58,5%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 5 тис. грн. (по області – 3,2 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 155,3 млн.грн., або 10,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (32,5%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (29,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (24,4%).

Порівняно із січнем–березнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паркету щитового, паперу та картону, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, автобусів, меблів для сидіння; менше – постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, інструментів ручних, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–березні минулого року, вироблено м'яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, жирних сирів, борошна та круп, пряників, напоїв безалкогольних; менше вироблено м'яса великої рогатої худоби замороженого, виробів ковбасних, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, вод натуральних мінеральних газованих.
 

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.