Чернігівською митницею Міндоходів надано майже 200 адмінпослуг
В першому кварталі фахівці Чернігівської митниці Міндоходів опрацювали 202 звернення від підприємців та надали 198 адміністративних послуг.
Найбільшим попитом у суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності області користувалися послуги з надання, зупинення та анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію складів тимчасового зберігання, а також видачі та продовження свідоцтва про допущення дорожньо-транспортного засобу до переміщення товарів під митними печатками та пломбами.
Нагадуємо, що більш детальна інформація щодо переліку адміністративних послуг та місць їх надання розміщена на суб-сайті Головного управління Міндоходів у Чернігівській області у розділі «Діяльність»-«Адміністративні послуги».
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.