Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 13:14:06

Результати роботи у сфері моніторингу ризикових операцій та державних закупівель за січень-березень 2014 року

06.05.2014   10:40Агенцiя

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) упродовж січня – березня 2014 року Держфінінспекцією в Чернігівській області попереджено зайвих витрат державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму майже 4,4 млн грн.

Так, через виявлені фінансові порушення було відмінено конкурсні торги на загальну суму 3,1 млн грн, попереджено витрат державних коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг шляхом внесення змін до документації конкурсних торгів на суму 1,3 млн гривень.

Як повідомлялося, для зменшення втручання в діяльність суб’єктів господарювання Держфінінспекцією в Чернігівській області здійснюється підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян і телефонів довіри Держфінінспекції в Чернігівській області та її територіальних підрозділів.

Довідково. За результатами аналізу державних закупівель 2013 року Держфінінспекцією в Чернігівській області попереджено зайвих витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти (без виходу на об’єкт контролю) на загальну суму 31,7 млн гривень.

При цьому, відповідна робота проводиться виключно шляхом запиту та аналізу документів без виходу на об’єкти контролю, що дозволяє значною мірою реалізувати визначений курс з дерегулювання та зменшення кількості контрольних заходів. Водночас відповідна робота з підконтрольними установами має також значний подальший профілактичний характер, оскільки при направленні відповідних листів підприємствам, установам та організаціям роз’яснюється зміст допущених порушень законодавства у сфері закупівель та надаються пропозиції щодо їх усунення, що сприяє недопущенню аналогічних порушень у подальшій роботі.

Інна Жукова, завідувач сектору Держфінінспекції в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат 13:08

7 травня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідали пологовий будинок.

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання 10:56

Днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк та керівник апарату ОДА Станіслав Робота провели нараду щодо організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Ніжинського району.

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів 10:33

В адмінбудівлі обласного представницького органу впроваджується роздільне сортування сміття.

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:17

З 29 квітня по 6 травня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 31 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 22 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).