Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 07:16:35

Соціально-економічна ситуації в області. ДОВІДКА

30.04.2014   08:20


Щодо стану справ в агропромисловому комплексі

Станом на 25 квітня в області посіяно 406,5 тисяч гектарів ярих культур (складає 47 % до загального прогнозу).
По всіх категоріях господарств за січень—березень ц. р. спостерігається зростання виробництва валової продукції сільського господарства на 0,6%.


Щодо економічного розвитку

Обсяг випуску промислової продукції за січень—березень 2014 року збільшився, порівняно з відповідним періодом минулого року, на 0,7 %. Позитивну динаміку забезпечили підприємства переробної промисловості. За січень—лютий ц. р. реалізовано промислової продукції на 2,2 мільярди гривень.
За обсягами будівельних робіт Чернігівщина займає 2 місце в країні. За січень—березень ц. р обсяги збільшились на 20,4 %, порівняно з відповідним періодом 2013 року, що склало 91,6 мільйонів гривень.


Щодо споживчих цін та заробітної плати

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у березні ц. р. становила 2654 гривень, що на 9,4 % більше, порівняно з лютим 2014 року.
Індекс споживчих цін у березні ц. р., по відношенню до грудня 2013 року, становить 102,9 %, загалом по Україні — 103,0 %. Наразі область посідає 7 місце в Україні за індексом споживчих цін.


Щодо пенсій та соціальних допомог

Станом на 1 квітня ц. р. середній розмір пенсійних виплат становить 1400,56 гривень.
Державні соціальні допомоги в області отримують 82,8 тисяч осіб. Виплата допомог проводиться щомісячно двома траншами — перший транш складає приблизно 85 %, другий — 15 % від загальної суми субвенції з державного бюджету. Кошти першого траншу квітня ц. р. (71,6 мільйонів гривень) виплачені в повному обсязі. Областю отримано кошти другого траншу квітня ц. р. на виплату державних допомог у сумі 10,9 мільйонів гривень. Станом на 25 квітня проведено виплати на суму 2,5 мільйони гривень, що становить 23 % від загальної суми другого траншу квітня ц. р.


Щодо сімей, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

Станом на 24 квітня до органів влади звернулась за допомогою 241 особа (131 сім’я). Фактичну допомогу отримали 133 особи. Більшість звернень стосуються отримання соціальних виплат — допомог та пенсій.

 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини