Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:36:48

"Чернігівобленерго" купить паливо для Чернігівської області

29.04.2014   07:26Агенцiя

ПАО «Черниговоблэнерго» объявило о запланированной покупке топлива. Об этом говорится в сообщении на сайте «Вестник государственных закупок» №34 (880) от 28.04.2014 года.

Данное топливо планируется поставить в районные электрические сети городов в Черниговской области. В частности, «Черниговоблэнерго» приобретет бензина марки А-95 – 80,3 тыс. литров, бензина марки А-92 – 973,4 тыс. литров, а также дизельного топлива – 626,6 тыс. литров.

При этом, покупка финансируется собственными средствами предприятия.
Раскрытие предложений состоится 29.05.2014 года. Поставки топлива должны совершиться до конца 2014 года.

По данным НТЦ «Психея» в Украине мелкооптовые цены на нефтепродукты по состоянию на 25 апреля 2014 г. составили: бензин А-92 евро — 14,62 грн/л, бензин А-95 евро — 14,98 грн/л, дизельное топливо — 13,91 грн/л, дизельное топливо евро — 14,05 грн/л.


http://oilreview.kiev.ua/2014/04/28/chernigovoblenergo-kupit-toplivo-dlya-chernigovskoj-oblasti/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини