Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 07:23:14

Про роботу промисловості області за січень–березень 2014 року

18.04.2014   12:57

У січні–березні 2014р. виробництво промислової продукції в області зросло на 0,7%.

У добувній промисловості виробництво склало 91,0%, у переробній промисловості – 105,1%, із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 101,0%.

У переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на підприємствах машинобудування (на 18,8%), металургійного виробництва (на 12,6%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів (на 7%).

Серед окремих видів продукції суттєвий приріст одержано у виробництві соняшникової нерафінованої олії, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, вогнегасників, пожежних машин, автобусів. Більше вироблено вершкового масла (на 17,6%), жирних сирів (на 4,5%), йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків (на 4,2%), ковбасних виробів (на 12,4%), паперу та картону (на 6,2%), верстатів для оброблення деревини (на 8%).

Водночас, серед підприємств переробної промисловості порівняно із січнем–березнем 2013р., спостерігалося зниження випуску обробленого рідкого молока, борошна, круп, хліба та виробів хлібобулочних. Менше вироблено взуття, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, ручних інструментів.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини