Населення Чернігівщини витрачало на харчування половину своїх доходів
Споживання продуктів харчування в ІІІ кварталі 2013 року
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у III кварталі 2013 р. населення області витрачало на харчування половину своїх доходів (49,4%).
Щомісячно середньостатистична сім’я спрямовувала на продукти харчування 1909,8 грн. (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства).
Найбільше грошей витрачалося на м’ясо та м’ясопродукти – 399,6 грн., хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно, крупи) – 271,9 грн., овочі, включаючи картоплю, – 255 грн. Значними були також витрати на молоко, сир та яйця – 233,8 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 195,6 грн.
Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 32,3 грн.
Однією особою в середньому за місяць спожито 5,5 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала (у перерахунку на м’ясо), 20,3 кг молока й молокопродуктів (у перерахунку на молоко), 21 яйце, 2,1 кг риби й рибопродуктів, 2,8 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2,1 кг олії та інших рослинних жирів, 10,2 кг картоплі, 15,1 кг овочів і баштанних, 3,3 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 10,4 кг хліба та хлібних продуктів.
Порівняно з ІІІ кварталом 2012р. найбільш помітно збільшилося споживання нашими жителями фруктів, ягід, горіхів, винограду, м’яса та м’ясопродуктів, хліба й хлібних продуктів, риби і рибопродуктів, олії та інших рослинних жирів, молока й молокопродуктів та картоплі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.