Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 23:23:36

Сучасні IT-технології допомагають комфортно спілкуватися з органами Міндоходів

27.03.2014   09:11

Розвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі.

Впровадження нових електронних сервісів - це  надання на безоплатній основі електронних послуг платникам податків з використанням глобальної мережі Інтернет.

Максимально електронізований процес адміністрування  податків та зборів. З початку 2014 року уже безкоштовно видано  6,6 тисяч електронних ключів, за допомогою яких платник зможе спілкуватися з органами Міндоходів в режимі реального часу. До речі, процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин. Варто зазначити, що ключ електронного цифрового підпису можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні на Чернігівщині розміщено чотири таких пункти - у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та  Менській ОДПІ.

Активно застосовуються і нові системи дистанційного обслуговування.

Зокрема, при Міністерстві доходів і зборів функціонує сервіс «Пульс», який гарантує оперативне вирішення питань, допомагає усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами, а також ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність.

Важливим є створення сприятливих умов для ін¬вестиційного клімату. Для цього підприємствам з іноземними інвестиціями Міністерство запровадило сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій, що допоможе уникнути податкових ризиків.

Необхідність впровадження такого сервісу на часі. Адже як у вітчизняних підприємств, так і в інвесторів основною метою діяльності є одержання максимального прибутку. При цьому традиційно використовується побудова бізнес-схем, що передбачають податкову оптимізацію. Однак, через відсутність знань податкового законодавства часто інвесторам складно зрозуміти, за  якими рамками оптимізація стає порушенням.
Тож, аби уникнути непорозумінь, органи Міндоходів пропонують заздалегідь проаналізувати модель господарських операцій.

Довідково: У минулому році капітальні інвестиції в області зросли порівняно з попереднім роком на 1 % і склали майже 2,6 млрд. грн. Чернігівщина увійшла у п’ятірку регіонів України, у яких відбулося зростання інвестицій. На даний час в області працюють інвестиції з 41 країни світу.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини