У Чернігові впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують
У Чернігові впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують. Про це в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів" повідомив міський голова Олександр Соколов.
Він підкреслив, що нова мережа руху громадського транспорту в обласному центрі Чернігівщини наприкінці минулого року відпрацьована за участю фахівців Чернігівського національного технологічного університету.
"Основною вимогою до перевізників мало б стати використання на маршрутах транспорту великої місткості, однак у нинішніх умовах підприємства не можуть розраховувати на кредити та закупівлю нових автобусів, тому впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують, як мінімум на півроку", - пояснив О.Соколов.
Крім того, міський голова підкреслив, що запровадження нової мережі громадського транспорту потребуватиме обговорення за участю представників громадськості.
Довідка:
На сьогодні у Чернігові міська маршрутна мережа загального користування складається з 9 тролейбусних маршрутів загальною довжиною 104,6 кмі 44 автобусних – протяжністю 375 км. Щоденно для забезпечення транспортних перевезень на маршрути виходять 67 тролейбусів, 150 автобусів середньої та великої місткості, що працюють у звичайному режимі, та 229 автобусів малої місткості, що працюють у режимі маршрутного таксі.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression