Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:48:22

До Дня працівників харчової промисловості

13.10.2011   19:05

13 жовтня, напередодні Дня працівників харчової промисловості, з кращими представниками цієї галузі області зустрілися голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відзначив провідну роль у забезпеченні продовольчими товарами населення як в Україні, так і в усьому світі, оскільки турбота про хліб насущний завжди була для людства однією з найважливіших.

Керівник області наголосив: сьогодні переробна галузь Чернігівщини представляє собою потужний виробничий комплекс, який налічує близько сотні великих та малих підприємств. Річний обсяг реалізації їхньої продукції складає понад шість мільярдів гривень. Крім того, переробкою сільськогосподарської продукції в районах займається понад чотириста малих суб'єктів господарювання.

Працівники харчової промисловості Чернігівщини забезпечують 10% загальнодержавного виробництва пива та жирних сирів, близько 9% макаронних виробів, понад 6% вершкового масла.

Вироблена продукція споживається не лише у більшості регіонів нашої держави, а й постачається у 32 країни світу.

"Важливо відзначити, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, впровадженням нових технологій, розширенням асортименту харчових продуктів та підвищенням їх конкурентоспроможності.

Переконаний, що харчова промисловість області має великий потенціал і спроможна задовольняти різноманітні потреби населення у високоякісних продовольчих товарах", - зауважив Володимир Хоменко.

У своєму вітальному слові Анатолій Мельник, зокрема, побажав працівникам харчової галузі області міцного здоров'я, щастя й благополуччя, а також натхнення, високих матеріальних статків, нових виробничих успіхів на благо соціально-економічного розвитку Чернігово-Сіверського краю.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників харчової промисловості Анатолій Мельник вручив Почесні грамоти та відзнаки обласної ради:
-  Миколі Горді - заступнику голови правління із заготівлі сировини акціонерного товариства "Бобровицький молокозавод";
-  Людмилі Загладі - робітниці консервного цеху відкритого акціонерного товариства "Щорський завод продовольчих товарів";
-  Анатолію Івашку - директору виробничо-торгового підприємства "Лосинівський хлібокомбінат";
-  Сергію Прозуру - голові правління приватного акціонерного товариства "Линовицький цукрокомбінат "Красний";
-  Наталії Ширай - начальнику пряничного цеху публічного акціонерного товариства "Продовольча компанія "Ясен";
-  Віталію Школьному - першому заступнику директора приватного підприємства консалтингової фірми "Прометей" філії "Менський сир".

Останні новини Чернігівщини

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.